Ki-duk KimII

8,1
629 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ki-duk Kim

ja cie kręce

użytkownik usunięty

Kto mu dał takie wysokie oceny? Nie jest nawet reżyserem!

Z tego co wiem to Ki Duk Kim wyreżyserował 17 filmów, zarazem pisząc do nich także scenariusze.
Wiele ze swoich dzieł osobiście montował, masz racje nie jest reżyserem to człowiek orkiestra.
Aaaa miałem się zapytać o co kaman?

użytkownik usunięty
kucuser

Nie jest reżyserem z zawodu!

Jest lepszym reżyserem od niejednego "reżysera" z zawodu.

użytkownik usunięty
kucuser

Dobra powiem tak (po przeglądnięciu kilku filmów) - jako reżysera nie ocenię, ale scenariusze pisze naprawdę dobre.

Herzog też nie ma "odpowiedniego" wykształcenia, nawet taki Tadao Ando, architektury nie studiował a pritzkera(taki nobel architektoniczny) mu dali... o.O

Tarantino też 'nie jest reżyserem z zawodu'.

Co z tego, że nie z zawodu? Wyreżyserował jakieś filmy, więc reżyserem jest.

Ot, umysłowy knypek, napisał coś, żeby napisać i ze wstydu chyba usunął swoje konto, bo jego koncepcja jest o kant d... Idąc tym tropem, iluż to muzyków nie jest muzykami, bo nie ma wykształcenia muzycznego, choć nagrywają płyty i koncertują, a ich piosenki stają się kamieniami milowymi świata muzyki, iluż to malarzy, którzy nie są z zawodu malarzami, tworzy o wiele zayebistrze prace niż ci po studiach...itd.itp. ...kuffa, co za popaprane myślenie :/...gdzieś mam, że piszę do "usuniętego", wnerwiłam się i musiałam odreagować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones