PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147262}

Pusty dom

Bin-jip
7,7 22 589
ocen
7,7 10 1 22589
7,9 12
ocen krytyków
Pusty dom
powrót do forum filmu Pusty dom

coś pięknego.

Mnie się bardzo podoba koniec choć część os. psioczy na niego. Nie wiem jak mógłby się skończyć inaczej. Zastanawiała mnie ta waga. Skoro było na niej 0 to może oznacza to ze ostatecznie skończyli ze sobą i zostali na zawsze jako dwie połączone dusze bo wierzyć mi się nie chce by go nikt nie mógł zobaczyć. To jest film który nie mógł się skończyć klasycznym happy endem "i żyli razem długo i szczęśliwie" takie kino to raczej made in hollywood.

ocenił(a) film na 10
amanda147

najciekawsze jest to, ze wszystkie wypowiedziane dialogi dookola glownych bohaterow przez postacie drugoplanowe w ogole nie sa sensowne ani wartosciowe. Wrecz mozna by sie bez nich obyc.

ocenił(a) film na 10
fi5h

Ten film trzeba zobaczyć za pierwszym razem w wersji oryginalnej. Koreański jest bardzo prosty;)

amanda147

Film jest wspaniały. Oglądałam go z zapartym tchem, taki piękny i wzruszający. No i ta gra aktorów i przepiękne sceny, i cudowne zdjęcia. I tak wiele historii w jednym filmie. Jak ktoś jeszcze nie obejrzał to bardzo polecam.

ocenił(a) film na 8
amanda147

brak dialogu między bohaterami to jest to co mnie najbardziej zafascynowało w tym filmie

amanda147

a jednak można nakręcić film praktycznie bez żadnych dialogów i to trwający ponad 3h w dodatku też japoński. oglądam aktualnie "Pusty Dom" na tvp kultura. od razu skojarzył mi się z filmem Eureka - od którego zacząłem pisanie. byłem na tym filmie w kinie. nie wiem czy równie tak samo by mnie zauroczył gdybym oglądał go na ekranie kompa. jeśli jednak podobał Ci się ten film to musisz również sprawdzić Eurekę

motyla_noga

Jeżeli ktoś nie widział to polecam film "DZIURA". Też fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones