PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147262}

Pusty dom

Bin-jip
7,7 22 589
ocen
7,7 10 1 22589
7,9 12
ocen krytyków
Pusty dom
powrót do forum filmu Pusty dom

Ujęcie kiedy główna bohaterka całuje kochanka obejmując jednocześnie męża jest rewelacyjne.

ocenił(a) film na 8
mirror_mirror

oj dla mnie dziwadło, ta scena. a śniadanie jeszcze gorsze.
Na co im ten mąż w domu ? Bo że ich nie stać na utrzymanie takiego poziomu życia, to marna wymówka

ocenił(a) film na 8
mirror_mirror

Zgadzam się mirror_mirror. Scena fantastyczna, aż mi dreszcz przeszedł po plecach :) Jedna z najwspanialszych (zarówno pod względem artystycznym jak i w formie przesłania) scen jakie widziałam.
Film momentami nudził, ale dla tej sceny warto było :]
Bardzo podobała mi się również scena, kiedy główna bohaterka rozkłada ręce i zbliża się do ściany, a za nią jest kochanek, był to sposób na przekazanie miłości ale również jej ulotności na niekonwencjonalny, nieplastikowy sposób.

Aganesu -mąż był tyranem, który prędzej by kogoś zabił (żonę albo kochanka), niżby pozwolił jej odejść. Ona przecież nie wróciła dla lepszego poziomu życia, (dobrze im było nawet jako bezdomnym) ale dlatego, że mąż ją zaciągnął z komisariatu i powiedział, że załatwi (zabije?) jej kochanka, jak tylko wyjdzie z więzienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones