PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630912}

Amen

5,5 212
ocen
5,5 10 1 212
Amen
powrót do forum filmu Amen

2x Polak ;)

I czarny kot Behemot ;)

I piękna twarz filigranowej Kim Ye-na :)

La_Pier

Tam byli jacyś polacy? Czemu kot jest Behemotem :P Do czego nawiązuje tytuł tematu? :D

into_the_moonlight

W jednej ze scen słychać Polaka, który mówi właśnie: "A on na pewno na tym dobrze wyjdzie iii...". W dodatku słychać go dwukrotnie w dwóch różnych fragmentach filmu. Dźwiękowiec się nie popisał ;) Trzeba było dać muzykę :)))

Kot jest Behemotem, bo na cmentarzu tak się gapił na bohaterkę jakby chciał do niej coś powiedzieć :) Nie sądzisz? Miał taki wyraz oczu i mordki, jakby znacznie więcej rozumiał niż sama bohaterka ;)

La_Pier

Cóż... nie przyglądałam się zbyt dobrze kotu... nie pamiętam xD Może jutro sprawdzę jak mi się zechce jutro xD

into_the_moonlight

Mnie od razu te kocie zielone gały zahipnotyzowały. Dawno nie widziałem kota o tak specyficznym spojrzeniu. Behemot jak nic :)))

La_Pier

a wiesz bo tak jeszcze myślę, bo przecież wszyscy którzy byli w filmie to chyba aktorzy nie? więc takiego polaka to chyba nie powinno być słychać? bo wszystko zaplanowane? Czxy to było tak że kręcono film wśród normalnych ludzi?

into_the_moonlight

Było kręcone w autentycznych plenerach, więc dużo ludzi i różne odgłosy z otoczenia. Niemniej jednak dźwięk niedbale podłożony skoro dwa razy słychać jak Polak mówi jedno i to samo.

La_Pier

hmmm no pewnie tak :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones